Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Skład Zespołu

Dariusz

Perkusista z krwi i kości, pierze po garach, aż trzeszczy. Jego przygoda z instrumentami perkusyjnymi zaczęła się kiedy miał 2 lata - już podczas karmienia uderzał w talerz. Posiada bardzo bogate doświadczenie zawodowe, które przekłada w odpowiednio dobierany repertuar na weselach.
Gra z nami już ponad 11 lat i ciągle cierpi na syndrom "braku czasu". Jego ulubiony klimat to Maryla Rodowicz i powojenne pieśni patriotyczne.
Piotrek

Gitarzysta znany z dużych scen w Polsce. Aktualnie współpracuje z zespołem Chłopcy z Placu Broni, ale ma za sobą również występy oraz współpracę w zespołach: Pudelsi, Ich Troje oraz takimi wykonawcami jak: Małgorzata Ostrowska, Magdalena Femme, Ania Wyszkoni, Marek Piekarczyk. Wysoko wykwalifikowany akustyk, zajmujący się tłumieniem dźwięku na słabo akustycznych salach. Czysty, przejrzysty, a zarazem mocny dźwięk to cechy jego stylu grania, dzięki czemu wzbogaca brzmienie naszego zespołu. Pracuje z nami od niedawna i stwierdził, że: "coś w tym jest" :)
Mariusz

"MARIO" doświadczony muzyk, wokalista, frontman, wodzirej oraz instrumentalista, od kilkunastu lat w branży muzycznej. Saksofon altowy w jego rękach brzmi niesamowicie. Uwielbia muzykę rozrywkową i zachowanie zasad oryginalności w utworach, dzięki czemu dąży do doskonałości. Dzięki doświadczeniom nabytym w orkiestrze dętej posiada najlepszy jaki znamy repertuar marszy. Brał udział w wielu międzynarodowych festiwalach muzycznych w kraju i w Europie. Człowiek pełen optymizmu, kochający muzykę, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru. Fan Candy Dufler i niespotykanych przyśpiewek biesiadnych. Autor pieśni biesiadnej "SROC".
Jarosław

Spokojny i wyrachowany basista, akordeonista znający doskonale swoje muzyczne miejsce w zespole czyli sekcji. Pewien perkusista powiedział, że gra melodycznie jak John Lennon. Posiada indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu pomaga dobierać repertuar do upodobań muzycznych gości.
Wielki fan Victora Wooten'a. Uwielbia dobry beat i ciepłe soczyste brzmienie basu. Jego ulubiony klimat to polska muzyka rozrywkowa i Nightwish.
Marek

Bardzo doświadczony pianista, klawiszowiec i akordeonista, słyszy wszystko, nawet jak tamburyn nie stroi. Posiada niespotykaną dotąd wiedzę na temat przyśpiewek weselnych, które odeszły w zapomnienie takich jak "Zęby jak pnioki". Uwielbia słuchać Dream Theater i grać jazz. Bardzo wrażliwy w muzyce, a zarazem wesoły i spontaniczny klawiszowiec. Szelki ubiera tylko wtedy kiedy jest mu zimno.
Mirek

Wykształcony wokalista, frontman o bardzo przejrzystej barwie głosu. Doskonale współpracuje na scenie, słyszy, widzi i odpowiednio reaguje. Pięknie śpiewa po góralsku, angielsku, włosku, portugalsku, rosyjsku i trochę po polsku. Wielki fan wszystkiego co stołowe. Był na koncercie Justina z ciekawości, ale najbardziej podchodzą mu klimaty ballad dalekowschodnich. Z wyglądu podobny zupełnie do nikogo, ale porządny z niego gość.
Wygenerowano w sekund: 0.03
10,663,175 unikalne wizyty